Mjesni odbori

NASELJA I MJESNI ODBORI

POPIS NASELJA

Općina Sunja obuhvaća 40 naselja: Bestrma, Bistrač, Blinjska Greda, Bobovac, Brđani Cesta, Brđani Kosa, Crkveni Bok, Čapljani, Četvrtkovac, Donja Letina, Donji Hrastovac, Drljača, Gornja Letina, Gradusa Posavska, Greda Sunjska, Ivanjski Bok, Jasenovčani, Kinjačka, Kladari, Kostreši Šaški, Krivaj Sunjski, Mala Gradusa, Mala Paukova, Novoselci, Papići, Petrinjci, Pobrđani, Radonja Luka, Selišće Sunjsko, Sjeverovac, Slovinci, Staza, Strmen, Sunja, Šaš, Timarci, Vedro Polje, Velika Gradusa, Vukoševac i Žreme.
Izbori za članice/članove vijeća mjesnih odbora održani su 14.06.2015.

MJESNI ODBORI

Mjesni odbor Bestrma, sjedište u Bestrmi, obuhvaća naselja Bestrma i Blinjska Greda

AZRA ŠARIĆ – predsjednica
ZDENKO JOSIPOVIĆ

Mjesni odbor Bistrač, sjedište u Bistraču, obuhvaća naselja Bistrač i Selišće Sunjsko

BOŽANA ČEAK – predsjednica
IVAN PUŠKARIĆ – potpredsjednik
PETAR CULJAGA

Mjesni odbor Bobovac, sjedište u Bobovcu, obuhvaća naselje Bobovac

JOSIP MAČAK – predsjednik
IVO LAKTAŠIĆ – potpredsjednik
ŽELJKO SOMIĆ
DRAŽEN KLARIĆ

Mjesni odbor Crkveni Bok, sjedište u Crkvenom Boku, obuhvaća naselja: Crkveni Bok, Ivanjski Bok i Strmen

MILAN PAJIĆ – predsjednik
BOŠKO TODOROVIĆ – potpredsjednik
SAVO BIŽIĆ
DANIJELA JANDROKOVIĆ
MARKO LOVRIĆ

Mjesni odbor Četvrtkovac, sjedište u Četvrtkovcu, obuhvaća naselja Četvrtkovac, Drljača i Radonja Luka

ROBERT GRABUNDŽIJA – predsjednik
NADEŽDA MADJER – potpredsjednica
STEVO MIRJANIĆ
MIROSLAV PRATLJAČIĆ
MARIJAN KUKULJAČA

Mjesni odbor Donji Hrastovac, sjedište u Donjem Hrastovcu, obuhvaća naselja Donji Hrastovac i Vedro Polje

IVICA KONJEVIĆ – predsjednik
BORISLAV BATKOVIĆ – potpredsjednik
FERDO SADIKOVIĆ
IVANKA CRNKO
RUŽICA BALENOVIĆ

Mjesni odbor Greda Sunjska, sjedište u Gredi Sunjskoj, obuhvaća naselja Gradusa Posavska i Greda Sunjska

MATIJA BRKANAC – predsjednik
IVICA MARIĆ – potpredsjednik
IGOR DUGAČ
IVONA MAJIĆ
DAMIR ŠESTEK

Mjesni odbor Kinjačka, sjedište u Kinjačkoj, obuhvaća naselje Kinjačka

DALIBOR MUSULIN – predsjednik
DRAGAN DŽAIĆ – potpredsjednik
DUŠKO BEKIĆ

Mjesni odbor Letina, sjedište u Gornjoj Letini, obuhvaća naselja Donja Letina i Gornja Letina

IVICA ČIZMIĆ - predsjednik
TOMISLAV GRGIĆ - potpredsjednik
MIJO PAVIČIĆ

Mjesni odbor Papići, sjedište u Papićima, obuhvaća naselja Čapljani, Jasenovčani, Papići i Pobrđani

PERO KUZMANOVIĆ – predsjednik
DUŠAN BLAGOJEVIĆ – potpredsjednik
SLOBODAN KORDIĆ

Mjesni odbor Petrinjci, sjedište u Petrinjcima, obuhvaća naselja Brđani Cesta, Brđani Kosa, Petrinjci i Vukoševac

RUDOLF BAKARIĆ – predsjednik
MIRO PEZIĆ – potpredsjednik
DUŠAN TRUMIĆ
PAVO RAPO
MIRKO GOLUB

Mjesni odbor Sjeverovac, sjedište u Sjeverovcu, obuhvaća naselja Kladari, Mala Gradusa, Mala Paukova, Sjeverovac i Velika Gradusa

LJUBIŠA NOVAKOVIĆ - predsjednik
DUŠAN NOVAKOVIĆ – potpredsjednik
RODOLJUB DŽAKULA

Mjesni odbor Staza, sjedište u Stazi, obuhvaća naselje Staza

ROBERT BRNAD - predsjednik
ANITA KLARIĆ – potpredsjednica
IVICA MARKOVIĆ

Mjesni odbor Sunja, sjedište u Sunji, obuhvaća naselja Krivaj Sunjski, Novoselci, Sunja i Žreme

MARIO ĆUK - predsjednik
LJILJANA MATIĆ
MIRO SRNEC
IRENA JOVANOVIĆ
FILIP CRNKO

Mjesni odbor Šaš, sjedište u Šašu, obuhvaća naselja Slovinci i Šaš

IVO IVEZIĆ - predsjednik
DUŠAN GRČIĆ – potpredsjednik
TADIJA PAVLOVIĆ
IVICA BARAĆ
IVO BLAŽEVIĆ

Mjesni odbor Timarci, sjedište u Timarcima, obuhvaća naselja Kostreši Šaški i Timarci

ŽELJKO PERKOVIĆ - predsjednik
MARIJAN PERKOVIĆ – potpredsjednik
MILAN JANIĆ

OPĆINA SUNJA
Trg kralja Tomislava 3 P.P. 1
44210 Sunja
MB: 2624583
OIB: 42109890167
ŽR: 2407000-1842600001

telefon
+ 385 (0)44 833-011
fax:
+ 385 (0)44 833-468
Komunalac Sunja d.o.o.
+ 385 (0)44 833-666

 

Copyright 2013. Sluzbene internetske stranice Opcine Sunja www.sunja.hr Sva prava pridrzana Joomla 1.7 templates - Joomla template maker. Izrada i odrzavanje: BIT centar d.o.o.